Maluszki na Sprzedaż

Mają wiele uroku, zadziwiają swą różnorodnością oraz historyczną wartością. Zabytki techniki mogą intrygować, a spotkania z nimi każdemu z nas mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Gdzie znajdziemy unikalne atrakcje? Wśród tych miejscowości, do których w czasie industrialnej wycieczki z pewnością warto zajrzeć, znajdują się Otrębusy. To miejsce kusi wyjątkową placówką muzealną, której zwiedzenie dostarczy wiele radości przede wszystkim miłośnikom motoryzacji. Co warto wiedzieć na temat tego muzeum?
Muzeum Motoryzacji w Otrębusach pod Warszawą to miejsce wyjątkowe z kilku względów. Oddane do użytki w latach 90-tych XX wieku, może się pochwalić wspaniałą kolekcją pojazdów. Jakie atrakcje czekają tu na zwiedzających?
Najstarszym zabytkiem w muzeum jest amerykański traktor TITAN z końca XIX wieku. Znalazło się tu również miejsce dla takich samochodów, jak Mercedes, Fiat oraz Syrenka. Odrestaurowane samochody wciąż są sprawne, dzięki czemu kolekcja prezentowana w Otrębusach dodatkowo nabiera wartości. Liczne imprezy kulturalne są dodatkową atrakcją i magnesem, który przyciąga tu turystów z całej Polski. Dzięki temu Otrębusy stały się bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie Mazowsza, a turyści w czasie wycieczki po tej części kraju coraz chętniej odwiedzają tutejsze muzeum. Ma ono wyjątkową wartość, a jego zbiorom trudno jest się oprzeć.

http://www.projektgamma.pl/szkolenia-zamkniete/sprzedaz